AIRPAQ KUPRINĖS

Mežiagos, kurios naudojamos sukurtos tam, kad veiktų ekstremaliose situacijose, todėl jos yra ypač patvarios. Mežiagos gaunamos iš Vokietojoje esančių automobilių laužo, automobilių apsaugos sistemų gamintojų defektų ir gamybos atliekų. Tai labai efektyvus šių atliekų perdirbimo būdas, leidžiantis sumažinti atliekų kiekį ir gaminti ekologiškai.

Medžiagos gamyboje

*Nei vienos, iš šių medžiagų nėra naudojamos iš automobilių, kurie buvo patekę į sunkias avarijas, taip pat medžiagos plautos antibakteriškai aukštoje temperatūroje (sagtys valomos ir dezinfekuojamos), kad būtų išvengta su higiena susijusių problemų.

 

Automobilių Oro pagalvės

Oro pagalvės yra sukurtos veikti ekstremaliose situacijose, o atliekant tokį darbą, nieko negalima palikti atsitiktinumui. Taigi orgo pagalvių tekstilė yra ideali gaminti kokybiškas kuprines ir aksesuarus. Visuose Airpaq gaminiuose rasite spalvotas arba baltas oro pagalves. Naudojamos įvarių gamintojų oro pagalvės, todėl kiekviena kuprinė yra unikali savo brūkšninias kodais, medžiagų tankiais ir raštais.

 

 

 

 

Automobilių Saugos diržai

Saugos diržai gali pasiūlyti kur kas daugiau, nei saugumą, ir daugeliu atžvilgių yra idealūs „Airpaq“ kuprinėms. Jie būna įvairių dizainų /spalvų / raštų, yra ypač patvarūs, bei sukurti jog patogiai jaustūsi ant jūsų odos. „Airpaq“ naudoja saugos diržus kaip kuprinės petnešas ir norėdami sukurti unikalų austą dizainą „Airpaq“ kuprinės gale.

 

 

 

 

 

Automobilių Saugos diržų sagtys

Prisekite, nuvažiuokite, atsisekite.. ir darykite tai dar kartą. Kiek kartų jūs naudojote šį mechanizmą? Žmonės sagtis naudoja visiškai nesąmoningai ir dėl savo neįtikėtino patvarumo gali būti naudojamos tūkstančius kartų, nepaisant to, kad jose atsiranda trupinių as būna apliejamos jūsų rytinės kavos. Tad šios sagtys fantastiškai pasitarnaus kaip „Airpaq“ kuprinės uždarymo mechanizmas, ir būtent ten juos rasite. „Airpaq“ gaunama įvairių skirtingų išvaizdų sagtis, kurios puikiai traukia akį ir subtiliai pabrėžia jūsų „Airpaq“ kuprinę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *