Saola kompanijos batai

Saola yra vienas rečiausių gyvūnų mūsų planetoje. Atrastas visai neseniai 1992 metais, gyvenantis kalnuose tarp Vietnamo ir Laoso. Likus tik 300 gyvūnų, Saola yra įtraukti į kritiškai nykstančių rūšių sąrašą. Mįslinga Saolų istorija sužavėjo kompanijos įkūrėjus ir būtent todėl jos tapo talismanu, kuris įkvepia vilties ir primena kokia trapi yra mūsų ekosistema.
Mūsų planeta prarado daugiau nei pusę savo laukinės gyvūnijos per pastaruosius 40 metų. Penkiasdešimt procentų koralinių rifų išnyko per pastaruosius 30 metų.
Nusivylėt? Mes taip pat. Tačiau mes taip pat optimistiškai nusiteikę, nes pasaulyje yra neįtikėtinų žmonių, kurie visą savo energiją, patirtį ir įgūdžius skiria išsaugoti laukinę gamtą ir biologinę įvairovę.
1% nuo Saola pardavimų skiriama tokiems žmonėms ir jų projektams paremti, kad mes, mūsų vaikai, anūkai ir ateities kartos galėtų džiaugtis laukine gamta ir tokiais gyvūnais kaip SAOLA .

MEDŽIAGOS NAUDOJAMOS GAMINANT BATUS

Perdirbti plastikiniai buteliai (PET)

„SAOLA“ batų viršutinė dalis yra pagaminta iš perdirbtų plastikinių butelių, kitaip vadinamų PET.

PET yra polietileno tereftalatas. Nesijaudinkite – mes taip pat negalime to ištarti. Jūs žinote tai kaip plastiką, naudojamą gaminti maisto pakuotėms ir plastikiniams vandens buteliams. Perdirbtas PET eina per valymo, šlifavimo ir lydymo procesą, kurio metu susidaro siūlai, suteikiant plastikui antrą gyvybę ir sumažinant šiukšlių kiekį mūsų sąvartynuose. Ir kas gi veikti su šiais siūlais? Na, tai austi, norint sukurti patogią ir stilingą medžiaginį batviršį „SAOLA“ batams. Priklausomai nuo stiliaus, kiekvienoje „SAOLA“  batų poroje yra nuo keturių iki penkių perdirbtų PET butelių.

Ir dar vienas dalykas. „SAOLA“  PET tiekėjas yra akredituotas pagal „Recycled Global Standard“ sertifikatą, kuris užtikrina šių medžiagų gamybos linijos atsekamumą.

DUMBLIŲ PUTA 

„SAOLA“ vidpadžiai ir išorinis padas yra pagaminti iš perdirbtų dumblių putų.

Kylanti temperatūra ir cheminių medžiagų perteklius mūsų vandens telkiniuose prisideda prie dumblių augimo – kenkia augalų, gyvūnų ir žmonių gyvybei. „SAOLA“  Bendradarbiaudami su „Bloom Foam“ komanda renka kenksmingus dumblius ir kuria ekologiškas, biologines medžiagas, skirtas batų vidpadžiams ir išoriniams padams. „Bloom Foam“ pašalina iš vandens kenksmingus dumblius ir perleidžia juos per procesą, kuris išdžiovina, susmulkina ir paverčia milteliais. Tuomet šie milteliai sumaišomi su EVA (sintetinė medžiaga) ir tampa dumblių putomis, naudojamomis padų gamybai. Dumblių putų naudojimas leidžia „SAOLA“  paduose sunaudoti nuo penkiolikos iki dvidešimt procentų mažiau sintetinių medžiagų, išvalyti kenksmingų dumblių ežerus ir užkirsti kelią CO2 išmetimui į atmosferą.

 

 

Organinė medvilnė

Raišteliams naudojama ekologiška medvilnė.

Ar žinojai, kad medvilnė užima tik 2,4% žemės ūkio naudmenų, tačiau joje naudojama beveik ketvirtadalis pasaulyje parduodamų pesticidų? Štai kodėl „SAOLA“  naudoja organinę medvilnę. Pesticidus ir chemines trąšas keičia natūralus kompostas, o šiai medvilnei reikia perpus mažiau vandens nei tradicinei medvilnei. Galutinis rezultatas yra medvilnė, kuri yra minkštesnė, lankstesnė ir švelnesnė planetai.

 

 

 

 

Kamštis

Viršutinis vidpadžių sluoksnis pagamintas iš kamščių.

Kamštis yra natūrali ir labai atsinaujinanti medžiaga, išgaunama iš kamštinių medžių žievės. Šis procesas nedaro žalos medžiams. Iš tikrųjų nuėmus žievę medžių gyvenimas gali pailgėti iki daugiau nei 200 metų. Kamštis taip pat sukuria sveiką jūsų pėdai vaikščiojimo aplinką, nes jis formuojasi pagal jūsų pėdos formą, mažina sąnarių stresą ir yra atsparus kvapams.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *